Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ICBB

Všeobecné informácie

Prehliadky mesta: Informačné centrum Banská Bystrica vám ponúka služby kvalifikovaných vlastivedných sprievodcov po pamiatkach v Banskej Bystrici, ale aj v okolí. Prehliadku vám ponúkame v slovenskom, anglickom, nemeckom, francúzskom, maďarskom a ruskom jazyku. Základný sprievodcovský okruh trvá 1 hodinu, môžete si tiež objednať prehliadku v trvaní 1,5 hodiny, 2 hodiny, prípadne viac, kedy vám prehliadku ušijeme na mieru.

Ak sa rozhodnete pre prehliadku mesta, je potrebné vyplniť a zaslať (elektronicky alebo poštou) objednávku sprievodcovských služieb, ktorá je nevyhnutná pre vybavenie sprievodcu podľa vašich požiadaviek. Tlačivo objednávky nájdete v sekcii "Objednávka sprievodcovských služieb" a bližšie informácie o obsahu jednotlivých ponúkaných okruhov v sekcii "Ponuka okruhov".

Potulky mestom: tematické pravidelné prehliadky sa konajú vždy jeden krát v mesiaci (spravidla druhú nedeľu v mesiaci) a to len v slovenskom jazyku. Pešia prehliadka s vlastivedným sprievodcom trvá cca 1 hodinu. Bližšie informácie nájdete v samostatnej sekcii "Potulky mestom".

 

V prípade bližších informácií nás kontaktujte:
Informačné centrum Banská Bystrica
Námestie SNP 1, Banská Bystrica
tel. +421 (0) 48/41 55 085
mobil: +421 (0) 907/84 65 55
e-mail: ic@banskabystrica.sk


 

webygroup

Otváracie hodiny Informačného centra Banská Bystrica:

Pondelok - Piatok
08.00 hod. – 17.00 hod.
Sobota
10.00 hod. – 15.00 hod.


https://martinamickova.blog.
idnes.cz/blog.aspx?c=545029

https://martinamickova.blog.
idnes.cz/blog.aspx?c=614104

U nás si môžete zakúpiť vstupenky na podujatia, ktoré nájdete na:
ticketportal.sk a ticketportal.cz.


English version

27550985

Úvodná stránka